دستگیره های دیجیتال در اهواز

قفل دیجیتال در اهواز

دستگیره های دیجیتال در اهواز

قفل دیجیتال

قرن هاست که انسان ها از کلید برای باز و بسته نمودن قفل درب خود استفاده می نمایند. مصریان باستان اولین افرادی بودند که از قفل و کلید برای محافظت از درب ورودی ساختمان های خود استفاده می کردند. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، قفل های معمولی و قدیمی جای خود را به سایر انواع قفل ها داده اند. قفل دیجیتال یکی از این نوع قفل ها می باشد که توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت می توان درب را باز نمود و نیازی به استفاده از کلیدهای پردردسر نمی باشد.

قفل دیجیتال چیست؟

قفل دیجیتال نوعی قفل الکترومکانیکی می باشد که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی می توان آن را کنترل نمود. بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل ها به یکی از امن ترین مدل های قفل موجود در جهان تبدیل شود. منبع تغذیه آن ها باتری قلمی بوده به طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمی باشد. این محصولات امنیتی را می توان بر روی انواع درب نصب نمود.

دلایل انتخاب قفل دیجیتال

به دلایل ویژگی های منحصر به فرد فنی و امنیتی قفل دیجیتال ، افراد زیادی در سراسر جهان از این نوع قفل استفاده می نمایند. از ویژگی های مهم این نوع قفل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– امنیت بالای ورودی های قفل دیجیتال

در گذشته استفاده از کلیدها باعث بروز مشکلات زیادی بوده و دردسرهای جبران ناپذیری را برای کاربران ایجاد می کرد. مشکلاتی از جمله هزینه های بالای گم شدن کلیدها، کپی شدن بسیار آسان کلیدهای گم شده یا به سرقت رفته و …به همین دلیل با گذشت زمان قفل های قدیمی با کلید جای خود را به سایر مدل های قفل با دسترسی های متفاوت دادند. از جمله آن می توان به قفل دیجیتال اشاره نمود که توسط رمز، کارت و اثر انگشت، بدون کلید، می توان درب را باز نمود. هک نمودن پنل های دسترسی این نوع قفل ها بسیار دشوار بوده و دسترسی به ان را برای سارقان تقریبا غیر ممکن می نماید. وجود سیستم های امنیتی رمزدهی مانند تابع خیالی، سیستم بیومتریک و تشخیص بافت زنده و نیز حذف بسیار آسان کارت های گم شده باعث افزایش امنیت این نوع قفل ها می باشد.

– آسایش و آرامش خاطر کاربران

ویژگی های منحصر به فرد قفل دیجیتال مانند قفل خودکار، آلارم های هشدار، کنترل ورود و خروج و … خیال شما را کاملا از بابت امنیت محل زندگی و یا کار راحت می نماید. به عنوان مثال به محض بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خودکار بسته شده و نگرانی بابت اطمینان از بسته بودن درب از بین می رود. همچنین در صورت اعمال نیروی غیرمجاز به درب یا قفل، آلارم هشدار آن به صدا در آمده و به شما یا اطرافیان هشدار می دهد. همچنین با اتصال به گوشی هوشمند می توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل نمود. بسیاری از مشکلات و دردسرهای قفل های مکانیکی و قدیمی با نصب قفل دیجیتال از بین رفته و امنیت و آسایش را برای کاربران به ارمغان می آورد.

– متصل شدن به خانه هوشمند

قفل دیجیتال را به راحتی می توان توسط پروتکل های هوشمند مانند ZigBee و ZWave و نیز ماژول های خانه هوشمند وارد سیستم های هوشمندسازی نموده و آن را به سایر وسایل الکترونیکی متصل نمود. به این ترتیب با معرفی کدهای دستوری به قفل دیجیتال و ارسال آن به سایر وسایل خانه هوشمند می توان جهت کنترل خانه در بسیاری از موارد استفاده نمود. به عنوان مثال می توان طوری برنامه ریزی نمود که پس از بسته شدن درب و ارسال کد دستوری از قفل دیجیتال به سیستم برق رسانی خانه هوشمند، وسایل الکترونیکی مد نظر را موقتا از مدار خارج و آن ها را خاموش نمایند.

قفل دیجیتال چیست؟

چگونه می توان از این محصولات استفاده نمود؟

به راحتی می توانید با کارشناسان شرکت ما مشورت کنید و قفل دیجیتال مورد نیاز خود را خریداری نمایید و پس از آن توسط تیم متخصص این شرکت، محصول خریداری شده نصب و راه اندازی می شود.

جهت دانلود کاتالوگ قفل برقی یوکا اینجا کلیک نمایید.

دستگیره های هوم لاک

هوم لاک مدل E150

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره E150 روی لینک زیر کلیک کنید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-E160

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره E160 روی لینک زیر کلیک کنید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-B110

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره B110 روی لینک زیر کلیک کنید.

                                    📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-B220

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره B220 روی لینک زیر کلیک نمایید.

                                    📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-C200

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره C200 روی لینک زیر کلیک کنید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-M300

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره M300 روی لینک زیر کلیک نمایید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-V200

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره V200 روی لینک زیر کلیک نمایید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-F300

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره F300 روی لینک زیر کلیک نمایید.

📌 پرداخت آنلاین

هوم لاک مدل HLG-F450

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره F450 روی لینک زیر کلیک نمایید.

📌 پرداخت آنلاین ؛

هوم لاک مدل HLG-F500

مشخصات دستگیره ؛

جهت خرید دستگیره F500 روی لینک زیر کلیک نمایید.

📌 پرداخت آنلاین